درخشش تیم های پتروشیمی رازی در مسابقات هلدینگ بانوان و دختران صنایع پتروشیمی کشورشهریور ماه 1398

مسابقات بانوان و دختران صنایع پتروشیمی ایران به میزبانی شرکت عملیات غیر صنعتی در بندر ماهشهر با شرکت تیمهای شرکت های پتروشیمی ایران در ماهشهر برگزارگردید که تیم های اعزامی پتروشیمی رازی موفق به کسب مقامهای زیر گردیدند.

مسابقات بانوان و دختران  صنایع پتروشیمی ایران به میزبانی شرکت عملیات غیر صنعتی در بندر ماهشهر با شرکت  تیمهای شرکت های پتروشیمی ایران  در ماهشهر  برگزارگردید  که تیم های اعزامی پتروشیمی رازی موفق به ک
تیم پینگ پنگ کسب مقام قهرمانی تیم بدمينتون کسب مقام قهرمانی تیم والیبال کسب مقام سومی تیم شطرنج کسب مقام سومی تیم شنا کسب مقام سومی

درخشش تیم های پتروشیمی رازی در مسابقات هلدینگ بانوان و دختران صنایع پتروشیمی کشورشهریور ماه 1398

 

مسابقات بانوان و دختران  صنایع پتروشیمی ایران به میزبانی شرکت عملیات غیر صنعتی در بندر ماهشهر با شرکت  تیمهای شرکت های پتروشیمی ایران  در ماهشهر  برگزارگردید  که تیم های اعزامی پتروشیمی رازی موفق به کسب مقامهای زیر گردیدند.

تیم پینگ پنگ کسب مقام قهرمانی

تیم بدمینتون کسب مقام  قهرمانی

تیم والیبال کسب مقام سومی

تیم شطرنج کسب مقام سومی

تیم شنا کسب مقام سومی

کسب مقامهای ذکر شده  را به همکاران گرامی  وخانواده محترم ایشان  تبریک می گوییم .  پر واضح است کسب چنین مقامهایی بدون اتکا به خداوندمتعال  و تلاش و همت فراوان ورزشکاران و مربیان  وهمکاری مدیریت محترم ،هرگز بدست نمی امد.

موفقیت این  ورزشکاران عزیز را از درگاه حضرت حق مسئلت داریم و آرزومندیم شاهد موفقیت های آتی آنان باشیم.

 

اعضای تیم پینگ پنگ:

سرکار خانم فرح سیستانی مربی تیم

سرکار خانم پروانه رییسی سرپرست تیم

بازیکنان:

1-خانم سلیمه محمودی نژاد

2-خانم گلنارامانی

3- خانم فرزانه اکبری

4- خانم رویا محمودی نژاد

5- خانم مبینا رشیدی

اعضای تیم والیبال:

سرکار خانم کفایت عساکره مربی تیم

سرکار خانم منا موسوی نصرسرپرست تیم

بازیکنان:

1- خانم منا چعبی

2- خانم یاسمن سالم زاده

3- خانم مهدیه تقی بارکی

4- خانم آرام بهمنی

5- خانم فاطمه پاچیده

6 – خانم سمیه افضلی

7- خانم آذر خواجه

8 – خانم آیلین حیانی

9- خانم آیدا مخبریانی

10- خانم مریم جباری

11- خانم ایسودا نژادگماری

12- خانم آلینا حیاتی

 

اعضای تیم شطرنج:

سرکار خانم راشین سیستان مربی تیم

سرکار خانم مریم قنواتی سرپرست تیم

بازیکنان:

1- خانم هرانوش موسوی

2- خانم کیمیا فراهانی

3- خانم شیرین احمدی پارسا

4- خانم پریسا مختاری

5- خانم مریم پیرامون

 

 

 

اعضای تیم شنا:

سرکار خانم مرضیه معینی فر مربی تیم

سرکار خانم صدیقه قصدی سرپرست تیم

بازیکنان:

1- خانم ستایش یگانه

2- خانم ساناز درکی پور

3- خانم پرنیا رحیمی

4- خانم گلشید رخساران

5- خانم نرگس چهارده چریک

6 – خانم کیانا شمشیرپوریان

7- خانم زهرا خبازی

8 – خانم محدثه اصلاحی

9- خانم کتایون امیر ابراهیمی

10- خانم پگاه پرگاری

11- خانم فرناز فرجی

12- خانم مینا بردیده

13- نیلوفر دشتی پور

14- خانم  ساناز تیموری

15 – خانم پرستو سلطان پور

16 – خانم مولود اقتداریان

17- خانم سمیه حیدری

18 – خانم مریم شهیدی

19 – خانم خاطره زارع

20- خانم نرگس شکریانی

21- خانم زیبا حاصل کار

22- خانم نادیا حمادیان

23- خانم اقبال هلالات

24- خانم مهر افزا زینلی

 

 

اعضای تیم بدمینتون:

سرکار خانم انیسا رفیع زاده مربی تیم

سرکار خانم نسرین زرشقایی سرپرست تیم

بازیکنان:

1-خانم محبوبه تقی زاده

2-خانم لیلا حسینیان

3- خانم مریم کناری

4- خانم مینا بودزاد

5- خانم تارا ایزد پناه

 

 

 

 

 

 

این دوره از مسابقات با حضور شرکت های پتروشیمی فن آوران، سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، پتروشیمی شهید تندگویان، پتروشیمی مارون، پتروشیمی رازی، پتروشیمی بندرامام(ره)، پتروشیمی امیرکبیر، شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی، پتروشیمی فجر، پتروشیمی جم، پتروشیمی نوری، پتروشیمی پردیس، شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد، پتروشیمی خراسان، پتروشیمی پارس و پتروشیمی مبین برگزار شد.


۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید